Rüyada hapisten çıkan birini görmek

Mevlüt L.(20) - Balıkesir sordu : "rüyada hapisten çıkan birini görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada hapisten çıkan birini görmek, gelirin kazançlı olmasına, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, mutluluğu bulmaya, vefakar arkadaşa, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, sıcakkanlı genç tanıdığa, kazançlı yatırım içinde bulunacağına, finansal külfeti olan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, huzurlu olacağına, faydalı işler yapacağına, mutlu geleceğe işarettir. Ender olarak da fena niyetli bir insan eliyle fenalık görmeye, huzuru yitirmeye, üzüntüden kurtulamamaya, ticaret kaynaklı üzüntüye, düşmanlığını saklayan kişiye yorulmaktadır. Bazen de tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya meşakkatle birlikte kavuştuğu servete, sıkıntıları aşarak umduğu ticari kazanca, mağlubiyetten sonra düşlediği galibiyete, uğraşlarının sonunda hak ettiği beceriye delalet eder.

"Rüyada hapisten çıkan birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabirleri konusunda en çok merak edilenler

rüyada hapisten çıkan birini görmek
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuç olarak kişinin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sorunlara sebep olabilecek yorumlamalardan olabildiğince kaçınmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz ömrümüz boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada hapisten çıkan birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.