Rüyada hapisten çıkmış birini görmek

Ural K.(20) - Van sordu : "rüyada hapisten çıkmış birini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada hapisten çıkmış birini görmek, parasal yükü olan tanıdığı birinden uzak durmaya, kazancın hayırlı olacağına, iyi uğraşlara gireceğine, kazanılan ganimete, iyi günlere, yeminin yerine getirileceğine, huzura ermeye, kazançlı işler içinde bulunacağına, salih eşe, hoşgörülü yaşlı tanıdığa, toplum yaşamında başarıya delalet eder. Bir diğer yoruma göre de parasal zarara, rahatının bozulacağına, zararlı bir insana, yoksulluğa, mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine yorulur. Bazı durumlarda da yorumcular şöyle yorumlarlar: Bu sıkıntılarının sonunda özlediği temiz kazanca, zorlanarak kazandığı temiz kazanca, mağlubiyetten sonra kavuştuğu galibiyete, sıkıntı sonrasında kavuştuğu hayra işaret eder.

"Rüyada hapisten çıkmış birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada hapisten çıkmış birini görmek
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada hapisten çıkmış birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.