Rüyada hapisten kaçan birini görmek

Hatice I.(34) - Sakarya sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün tabirler sitenizde var fakat rüyada hapisten kaçan birini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada hapisten kaçan birini görmek, huzura, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, getirili işlere, alın teriyle kazanılan ganimete, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, sevince kavuşulacağına, samimi yaşlı insana, hatrı sayılır kuvvete ermeye, gelirin verimli olacağına, faydalı işler ile meşgul olacağına, şana kavuşulacağına yorulur. Ender olarak da hoşgörüsüz bir amire, düşmanlıktan emin olmaya, ticaret kaynaklı sıkıntıya, kedere düşmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya delalettir. Bir takım rüya alimleri dediler ki: Bu zorlukları aşarak gözlediği paraya, kaybettikten sonra hayalini kurduğu saygınlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği itibara, zahmet çekerek özlediği daha çok kazanca işarettir.

"Rüyada hapisten kaçan birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada hapisten kaçan birini görmek
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.
  • Çok fazla psikolojik sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Kobay hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada hapisten kaçan birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.