Rüyada hasan hüseyin ismini duymak

Abdülbaki Y.(28) - Balıkesir sordu : "Aradığım nerdeyse bütün tabirler burada yer buluyor ama rüyada hasan hüseyin ismini duymak yorumlar mısınız? "

Rüyada hasan hüseyin ismini duymak, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, verdiği söze sadık kalınacağına, yağmura, merhametli dosta, varlıklı tanıdığa, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, iyi bir başarıya, parasal yükü bulunan akrabadan uzaklaşmaya, kazançlı atılım içinde bulunacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, yüksek talihe işarettir. Bir diğer yoruma göre de parasal probleme, sağlığın kötüleşeceğine, sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, ticaret kaynaklı huzursuzluğa, düşmanlığını saklayan akrabaya yorulmaktadır. Bir takım tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zahmetle birlikte hasret duyduğu güce, bir kişiden yardım isteyerek ümit ettiği iyiliğe, verdiği uğraşların sonunda hak ettiği müjdeye, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği saygınlığa işarettir.

"Rüyada hasan hüseyin ismini duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada hasan hüseyin ismini duymak
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Uykuda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu duygulardan baskındır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Bir çok hayvan üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen tuhaf hallerdir

Yasal Uyarı: "Rüyada hasan hüseyin ismini duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.