Rüyada hayvana su içirmek

Hülya S.(37) - Uşak sordu : "rüyada hayvana su içirmek yorumlar mısınız? "

Rüyada hayvana su içirmek, emniyette yaşamaya, getirili atılımlar gerçekleştireceğine, imrenilen bir geleceğe, vefalı akrabaya, şana ermeye, sözünü tutacağına, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, getirili uğraşlara gireceğine, devlette mevkiye çıkacağına, hoşgörülü genç yabancıya, maddi yükü olan tanımadığı bir kişiden yakasını kurtarmaya delalet eder. Bazen de üzüntü duymaya, kötü niyetli bir insan eliyle fenalık görmeye, hilekar amire, kederden kurtulamamaya, fukaralığa yorulmaktadır. Kimi yorumcular dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek özlediği şana, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı feraha, zahmet çekerek istediği temiz rızka, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği yüksek mertebeye delalet eder.

"Rüyada hayvana su içirmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada hayvana su içirmek
  • Tahminen bir insan hayatının ortalama 3te 1ini, başka bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Yaklaşık olarak gece boyunca bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle sonuç olarak kişinin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sorunlara neden olacak tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu mutlaka hesaba katılmalı, ipuçlarına bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada hayvana su içirmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.