Rüyada hep birini görmek

Arif Ü.(25) - Afyonkarahisar sordu : "Hayırlı geceler; rüyada hep birini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada hep birini görmek, faydalı uğraşlar yapacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, getirili atılımlar gerçekleştireceğine, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, mutluluğa ermeye, gelire gelecek bolluğa, zengin tanıdığa, bol kazanca, tertemiz zenginliğe, anlayışlı genç adama, imrenilen bir kazanca yorulmaktadır. Aynı zamanda rahatının bozulacağına, muhtaç duruma düşmeye, kötülük görmeye, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, yoksulluğa delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu sevince, zorluklara göğüs gererek özlediği daha çok kazanca, zorlukla birlikte ulaştığı hünere, zorluklara göğüs gererek hak ettiği varlığa işarettir.

"Rüyada hep birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda merak ettikleriniz

rüyada hep birini görmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada hep birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.