Rüyada her yerde su

Burhan Y.(32) - İstanbul sordu : "Yazdıklarınızı kısa bir süredir gün aşırı takip ediyorum. rüyada her yerde su yorumlar mısınız? "

Rüyada her yerde su, bol berekete, sevince ermeye, merhametli dosta, toplum yaşamında feraha, yüksek gelire, yeminini yerine getireceğine, imrenilen bir eşe, işte mertebeye ulaşacağına, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, mutluluğa kavuşmaya, mutlu yarınlara işarettir. Bir diğer yoruma göre de sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşılacağına, rahatı kaybetmeye, hilekar akrabaya, üzülmeye işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Görülen rüya meşakkatle hak ettiği kazanca, uğraşarak ulaştığı ferahlığa, yenilgiden sonra düşlediği kazanca, sıkıntıları aşarak hak edilen temiz kazanca delalettir.

"Rüyada her yerde su" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada her yerde su
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. hareket edemez.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle sonuç olarak rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açacak değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
  • Bilimsel araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada her yerde su" yazısı izinsiz kopyalanamaz.