Rüyada her yeri kar görmek

Nuri Y.(44) - İstanbul sordu : "Fikrimce hazırlanmış en kapsamlı rüya yorumu sitesi burası. Aradığım neredeyse tüm yorumlar sitenizde yer buluyor ama rüyada her yeri kar görmek açıklar mısınız? "

Rüyada her yeri kar görmek, özlemi duyulan bir birlikteliğe, dünyalığa gelecek fazlalığa, büyük güce ulaşmaya, gelirin kazançlı olmasına, kazançlı işler gerçekleştireceğine, sorunlardan arınmış kalacağına, hayırlı çocuğa, bol talihe, güzel işler yapacağına, dostluklarında tatmine, sağlıklı bir ömre işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da sıhhatin bozulacağına, düşmanından emin olunacağına, korkulanın olmasına, hilekar bir tanıdığa, düşmanlık görülmesine işaret eder. Bazı durumlar için de ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu meşakkatle özlediği toplu paraya, sıkıntı sonrasında istediği şerefe, meşakkatle birlikte hasret duyduğu paraya, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı temiz rızka işarettir.

"Rüyada her yeri kar görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada her yeri kar görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle sonuç olarak rüya görenin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere sebep olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Tahminen bir bireyin yaşamının tahminen üçte birini, diğer bir tabirle tahminen yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Uyandıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada her yeri kar görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.