Rüyada hiçbir şey görmemek ne demek

Baburiddin C.(39) - Ankara sordu : "rüyada hiçbir şey görmemek ne demek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada hiçbir şey görmemek ne demek, duygusal külfeti olan tanıdığı birinden kurtulmaya, arzu edilen güce ermeye, yetenek sahibi bir insana, güvende hissetmeye, rızkın temiz olmasına, dostluklarında muvaffakiyete, sevdikleriyle gülmeye, kısa sürede alınacak mutlu edici habere, imrenilen bir eşe, iyi yarınlara, sağlığını kazanmaya yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de korkulanın gerçekleşmesine, fena niyetli kimse tarafından fenalık görmeye, ticaret sebebiyle sıkıntıya, zarar görmeye, üzüntü duymaya yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya kaybettikten sonra kazandığı iyi bir geleceğe, cefa ile birlikte beklediği daha çok kazanca, zorlukla birlikte hak edilen mala, uğraşarak umduğu beceriye delalet eder.

"Rüyada hiçbir şey görmemek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumlanması ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada hiçbir şey görmemek ne demek
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri tasadır. Olumsuz hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya, geniş ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada hiçbir şey görmemek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.