Rüyada hindi ne demek

Gamze Ç.(37) - Düzce sordu : "İyi sabahlar, Geçen gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada hindi ne demek açıklar mısınız? "

Rüyada hindi ne demek, yakın zamanda alınacak memnun edici habere, iyi bir ilişkiye, şana kavuşmaya, helal zenginliğe, salih dosta, zengin kadına, paranın hayırlı olacağına, getirili işler yapacağına, sevdikleriyle refah içinde geçecek ömre, sevinmeye, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, sağlığın bozulacağına, sıkıntılı yaşantıya, sırların açığa çıkacağına, çözümü karmaşık bir problemle karşılaşılacağına yorulur. Kimi zaman da rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu berekete, çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu saygınlığa, meşakkatle birlikte ulaştığı onura, uğraşlarının sonunda düşlediği saygınlığa yorulmaktadır.

"Rüyada hindi ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi konusunda merak edilenler

rüyada hindi ne demek
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz sırasında binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Tanımadığımız illerin, tanışmadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin manasını bilmesi gerekir.
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada hindi ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.