Rüyada hızır aleyhisselamı görmek için dua

Engin Ç.(26) - Samsun sordu : "iyi sabahlar, rüyada hızır aleyhisselamı görmek için dua açıklar mısınız? "

Rüyada hızır aleyhisselamı görmek için dua, güzel işlere, maddi yükü olan bir kimseden uzaklaşmaya, mutlu zamanlara, istenilen güç sahibi olmaya, gelirin kazançlı olmasına, işyerinde terfiye, getirili yatırım yapacağına, sevdikleriyle gülmeye, aşk hayatının iyi olacağına, sevineceğine, mala gelecek berekete yorulmaktadır. Bazen de fakirliğe, korkulanın olmasına, ticari sorunlara, sevimsiz bir duruma düşmeye, kötü bir sorunla yüzleşileceğine işarettir. Bazı tabirciler şöyle dediler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek hak edilen toplu paraya, zahmet çekerek elde ettiği ticari kazanca, meşakkatle umduğu hünere, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu kazanca yorulur.

"Rüyada hızır aleyhisselamı görmek için dua" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada hızır aleyhisselamı görmek için dua
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Bazı zaman açıkça kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka yorumdan rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince %90ını hatırlamayız.

Yasal Uyarı: "Rüyada hızır aleyhisselamı görmek için dua" yazısı izinsiz kopyalanamaz.