Rüyada hızır aleyhisselamı görmek

Mustafa G.(28) - Diyarbakır sordu : "Aradığım neredeyse tüm tabirler sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada hızır aleyhisselamı görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada hızır aleyhisselamı görmek, kazancın hayırlı olmasına, tez zamanda öğrenilecek sevindirici değişimlere, bereketli günlere, yetenekli bir insana, aşk hayatında başarıya, zengin akrabaya, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, sevenleriyle iyi geçinmeye, gelire gelecek artışa, helal mala, servete delalettir. Nadiren de kötü huylu kişi eliyle zarar görmeye, değer yitirmeye, fenalığını gizleyen akrabaya, hoşgörüsüz bir yöneticiye, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya cefa ile birlikte ümit ettiği servete, zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu beceriye, cefa ile birlikte gözlediği daha iyi kazanca, zorlanarak özlediği zenginliğe yorulur.

"Rüyada hızır aleyhisselamı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada hızır aleyhisselamı görmek
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının tahmini üçte birini, diğer bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Gözümüzü açtıktan on dk. geçince yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüyaların yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Ortalama gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada hızır aleyhisselamı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.