Rüyada hızır aleyhisselamla konuşmak

Duray T.(28) - Hollanda sordu : "Hayırlı sabahlar. rüyada hızır aleyhisselamla konuşmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada hızır aleyhisselamla konuşmak, zenginliğe, toplum yaşamında tatmine, fakirlikten iyi duruma geçmeye, sevinmeye, yakında alınacak hayırlı değişimlere, güzel şansa, arzuların yerine geleceğine, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, faydalı işlere, ilişkisinin yolunda olduğuna, kazançlı yarınlara yorulur. Başka görüşlere göre de maddi zorluğa, huzurunun kaçacağına, rahatı kaybetmeye, üzüntü duymaya, maddi probleme yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya verdiği uğraşların sonunda ulaştığı yüksek mertebeye, sıkıntılarının sonunda hak edilen güce, kaybettikten sonra kavuştuğu toplu kazanca, zahmetle hak ettiği ticari kazanca delalettir.

"Rüyada hızır aleyhisselamla konuşmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabirleri hakkında merak edilenler

rüyada hızır aleyhisselamla konuşmak
  • Belirli herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler vs. pek çok nokta ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan garip durumlardır
  • Rüyalar yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabirinin rehber olduğu kati suretle hesaba katılmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada hızır aleyhisselamla konuşmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.