Ruyada hoca efendi

Tolga U.(26) - Nevşehir sordu : "Açık ara yapılmış en kullanışlı rüya tabiri web sitesi ruyadanegormek. ruyada hoca efendi açıklayabilir misiniz? "

Ruyada hoca efendi, mülke gelecek fazlalığa, sağlıklı hayata, ferahlamaya, sevince, yüksek şansa, emniyetli yaşamaya, eşiyle iyi geçinmeye, arzuların gerçekleşeceğine, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, bereketli geleceğe, tatlı dilli orta yaşlı insana yorulmaktadır. Olumsuz anlamda hilekar düşmana, üzüntü duymaya, sıkıntıya yaşantıya, sevimsiz bir hale düşmeye, ferahının bozulacağına yorulur. Bazen de alimler dediler ki: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu ganimete, sıkıntıyla özlediği daha iyi kazanca, umudunu kestikten sonra özlediği zenginliğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hak edilen daha sağlıklı bir hayata delalettir.

"Ruyada hoca efendi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri konusunda bilmedikleriniz

ruyada hoca efendi
  • Rüya denilen şey, uykuda görülen belirsiz hallerdir
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Yaklaşık bir insanın hayatının ortalama üçte birini, farklı bir tabirle tahmini 75 senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi pek çok etken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Ruyada hoca efendi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.