Rüyada hortuma yakalandığını görmek

Rezerte Ç.(32) - İstanbul sordu : "rüyadanegörmeki uzun bir süredir dikkatlice okudum. rüyada hortuma yakalandığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada hortuma yakalandığını görmek, bol kazanca, sevince kavuşulacağına, sözünü tutmaya, aşk hayatında feraha, kısa sürede duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye, duygusal yükü bulunan kimseden yakasını kurtarmaya, külfetsiz elde edilen servete, bonkör tanıdığa, iyi işler yapacağına, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, şöhrete sahip olunacağına işaret eder. Kimi zaman da kötülükten emin olmaya, sıhhatin bozulacağına, iş sebebiyle huzursuzluğa, sıkıntıdan sıyrılamamaya, huzurunun bozulacağına işarettir. Bazen de yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda hak edilen mevkiye, yardım alarak özlediği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıyla gözlediği mala, uzun süren çabaların sonunda hak edilen huzura işaret eder.

"Rüyada hortuma yakalandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda merak edilenler

rüyada hortuma yakalandığını görmek
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen belirsiz durumlardır
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada hortuma yakalandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.