Rüyada hristiyan tabutu görmek

Vatife O.(28) - Azerbaycan sordu : "Hayırlı sabahlar; rüyada hristiyan tabutu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada hristiyan tabutu görmek, güler yüzlü genç insana, zorluk çekmeden kazanılan ganimete, düşkünlükten feraha çıkmaya, yararlı işler gerçekleştireceğine, güzel işler yapacağına, kendisini sevenlerle birlikte gülmeye, hak edilmiş ganimete, getirili yatırımlar yapacağına, sözlerin tutulacağına, aşk hayatının iyi gittiğine, becerikli bir kişiye yorulur. Ender olarak da kederden kurtulamamaya, sırların açığa dökülmesine, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, kötü bir problemle yüzleşileceğine, içinden çıkılması zor bir problemle yüzleşileceğine işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle dediler: Görülen rüya cefa çekerek hak edilen iyi bir geleceğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği iyi bir geleceğe, kaybettikten sonra hayalini kurduğu iyi bir geleceğe, yenilgiden sonra hayalini kurduğu yüksek mertebeye yorulur.

"Rüyada hristiyan tabutu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada hristiyan tabutu görmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi icap eder.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini bildirir.
  • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri korkudur. Negatif duygular olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok etken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada hristiyan tabutu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.