Rüyada hz isa olmak

Manuk O.(26) - Osmaniye sordu : "Bana göre yazılmış en ayrıntılı rüya tabirleri internet sitesi ruyadanegormek. 2 gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada hz isa olmak açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada hz isa olmak, güvenli yaşamaya, uzun ömre, iyi uğraşlara gireceğine, sevince, merhametli evlada, aşk hayatında tatmine, sevdikleriyle birlikte gülmeye, mutluluğa, becerikli bir insana, tez zamanda alınacak sevindirici havadise, işte mertebeye geleceğine işaret eder. Ender olarak da can sıkıcı bir duruma gelmeye, huzuru yitirmeye, fenalık görmeye, kederden kurtulamamaya, sağlığın kötüleşeceğine delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya uzmanları şöyle derler ki: Bu rüya yardım alarak özlediği sevince, bir kişiden yardım isteyerek beklediği huzura, yenilgiden sonra hayalini kurduğu servete, meşakkatle birlikte hak edilen berekete yorulmaktadır.

"Rüyada hz isa olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada hz  isa olmak
  • Ortalama bir kişinin ömrünün yaklaşık 3te 1ini, başka bir deyişle tahminen 75 senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Bazen net olarak bazen de kapalı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada hz isa olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.