Rüyada hz .Muhammed(s.a.v.) görmek

Mevlüt R.(30) - Ankara sordu : "Kesinlikle internette bulunan en detaylı rüya tabiri internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada hz .Muhammed(s.a.v.) görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada hz .Muhammed(s.a.v.) görmek, merhametli evlada, verdiği sözünü yerine getireceğine, mutluluğa ermeye, sevince kavuşulacağına, bol berekete, yakın zamanda öğrenilecek hayırlı değişimlere, önemli güce ulaşmaya, memuriyette makama gelineceğine, finansal külfeti bulunan kişiden yakasını kurtarmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, güvende yaşamaya delalet eder. Bazen de istenmeyen bir sorunla yüzleşileceğine, fena niyetli bir düşman tarafından zarar görmeye, üzüntü duymaya, can sıkıcı vaziyete gelmeye, değer yitirmeye delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar derler ki: Görülen rüya meşakkatle birlikte elde ettiği mala, meşakkatle birlikte ümit ettiği mevkiye, meşakkatle birlikte hasret duyduğu iyiliğe, yardım alarak ulaştığı ticari kazanca işarettir.

"Rüyada hz .Muhammed(s.a.v.) görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada hz .Muhammed(s.a.v.) görmek
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Bazen açıkça bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Tabirlerin mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, emarelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka sonuçta kişinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada hz .Muhammed(s.a.v.) görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.