Rüyada hz .Muhammedin kokusunu duymak

Dilşad M.(32) - Sakarya sordu : "İyi günler. Gördüğüm nerdeyse tüm rüyalar burada var ancak rüyada hz .Muhammedin kokusunu duymak açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada hz .Muhammedin kokusunu duymak, ilişkisinin iyi gittiğine, sağlıklı bir ömre, bir kaç hafta içinde öğrenilecek müjdeli gelişmelere, karlı yatırımlar gerçekleştireceğine, taleplerin hayata geçeceğine, aydınlık zamanlara, sevineceğine, sevenleriyle gülmeye, memuriyette mevkiye geleceğine, hayırlı evlada, ikili ilişkilerde feraha delalettir. Bir diğer yoruma göre de hilekar bir kimseye, ticaret nedeniyle huzursuzluğa, çözümü zor bir durumla yüzyüze gelineceğine, anlayışsız bir kimseye, fenalığını gizleyen akrabaya yorulur. Kimi zaman da tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu rüya yenilgiden sonra hayalini kurduğu nimete, umudunu kestikten sonra ümit ettiği rahatlığa, cefa ile birlikte hasret duyduğu zafere, umudunu yitirdikten sonra düşlediği zafere delalet eder.

"Rüyada hz .Muhammedin kokusunu duymak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri konusunda en sık sorulanlar

rüyada hz .Muhammedin kokusunu duymak
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekte haberler alınır.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşantımız boyunca binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle tabirden rüyayı görenin hangi derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, sinirsel sorunlara sebep olabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada hz .Muhammedin kokusunu duymak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.