Rüyada iç çekerek ağlamak

Yakup E.(40) - Bayburt sordu : "rüyada iç çekerek ağlamak yorumlar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada iç çekerek ağlamak, üne sahip olmaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, ticari getirisi yüksek girişim gerçekleştireceğine, arkadaşlarıyla yaşamaya, özlemi duyulan bir eşe, getirili uğraşlara gireceğine, duygusal yükü bulunan arkadaştan uzaklaşmaya, yetenekli bir insana, kısa zamanda alınacak iyi havadis öğrenmeye, duygusal hayatın iyi gittiğine, hayırlı uğraşlar yapacağına işarettir. Aynı zamanda kıymet kaybetmeye, içinden çıkılması zor bir durumla yüzyüze gelineceğine, üzüntü verecek sorunla yüzyüze gelineceğine, ferahının bozulacağına, düşmanlığını gizleyen düşmana delalet eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya zahmet çekerek hak edilen zenginliğe, cefa çektikten sonra hasret duyduğu toplu kazanca, uğraşlarının sonunda kavuştuğu toplu kazanca, hatalarının ardından istediği temiz rızka yorulmaktadır.

"Rüyada iç çekerek ağlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile alakalı merak edilenler

rüyada iç çekerek ağlamak
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının tahmini üçte birini, diğer bir yorumla tahmini yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada iç çekerek ağlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.