Rüyada iç organları dışarıda görmek

Ayberk Ş.(21) - İzmir sordu : "rüyada iç organları dışarıda görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada iç organları dışarıda görmek, beceri sahibi bir kimseye, dostluklarında feraha, kısa zamanda alınacak müjdeli haber duymaya, güvende hissetmeye, maddi zorluklardan uzak durmaya, bol kazanca, mutluluğu bulmaya, hayırlı akrabaya, arkadaşlarıyla gülmeye, sevecen yaşlı kimseye, devlette mertebeye çıkacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda yalancı bir kimseye, muhtaç duruma düşmeye, iş sebebiyle huzursuzluğa, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, kötü huylu bir kişi tarafından zarar görmeye delalettir. Bazen de çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu ümitsizlikten sonra özlediği haysiyete, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu rahatlığa, cefa çekerek beklediği berekete, yenilgiden sonra gözlediği refaha yorulmaktadır.

"Rüyada iç organları dışarıda görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada iç organları dışarıda görmek
  • Araştırmalar insanların ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya, devasa ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada iç organları dışarıda görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.