Rüyada iç organlarını dışarıda görmek

Muharrem S.(21) - Muş sordu : "Selamın aleyküm; rüyada iç organlarını dışarıda görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada iç organlarını dışarıda görmek, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, gelire gelecek berekete, duygusal hayatın iyi olacağına, mutlu zamanlara, huzura kavuşmaya, sevince erişileceğine, iyi talihe, fakirlikten kurtulmaya, devlette makama yükseleceğine, verdiği sözüne bağlı olacağına, beceri sahibi bir insana yorulmaktadır. Nadiren de fenalığını göstermeyen akrabaya, korktuğundan emin olmaya, muhtaç duruma düşmeye, sıhhatin kötüleşeceğine, yalancı amire yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya kaybettikten sonra elde ettiği ferahlığa, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen rahatlığa, verdiği uğraşların sonunda ulaştığı servete, umudunu yitirdikten sonra hayalini kurduğu rahata yorulmaktadır.

"Rüyada iç organlarını dışarıda görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada iç organlarını dışarıda görmek
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya yorumları ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumlarının rehber olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada iç organlarını dışarıda görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.