Rüyada içi yanmak

Göşenay U.(21) - Azerbaycan sordu : "Aradığım hemen hemen bütün rüyalar burada var fakat rüyada içi yanmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada içi yanmak, sevineceğine, şöhrete erişileceğine, görgülü orta yaşlı kadına, sağlıklı yaşamaya, bir kaç hafta içinde öğrenilecek hayırlı havadis öğrenmeye, huzurlu olmaya, faydalı uğraşlar yapacağına, finansal külfeti bulunan tanıdığı birinden uzak durmaya, bonkör adama, hayırlı arkadaşa, maddi sıkıntılardan uzak durmaya yorulmaktadır. Bunlarla birlikte zora düşmeye, maddi zorluğa, sağlığın kötüleşeceğine, fenalığını gizleyen kişiye, mutsuzluktan sıyrılamamaya delalettir. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek beklediği saygınlığa, zorlukla birlikte istediği servete, verdiği uğraşların sonunda gözlediği şöhrete , zorluklarla mücadele ederek hak edilen daha sağlıklı bir hayata delalet eder.

"Rüyada içi yanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada içi yanmak
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüya Yorumu uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Yaklaşık bir insan hayatının ortalama üçte birini, farklı bir tabirle tahminen 75 senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada içi yanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.