Rüyada içine kedi girmesi

Raci F.(43) - Batman sordu : "Aradığım neredeyse bütün tabirler sitenizde yer buluyor ama rüyada içine kedi girmesi yorumlar mısınız? "

Rüyada içine kedi girmesi, sağlıklı bir ömre, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, iyi gelire, gelirin hayırlı olacağına, bereketli zamanlara, şöhrete erişileceğine, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, maddi külfeti bulunan arkadaştan uzaklaşılacağına, düşkünlükten feraha çıkmaya, güvenli olmaya, beceri sahibi bir insana delalettir. Aynı zamanda hilekar tanıdığa, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, üzücü bir olayla karşılaşılacağına, sevimsiz bir vaziyete düşmeye, kötülükten emin olunacağına delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan alimler dediler ki: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu hayra, uğraşarak ulaştığı ticari kazanca, uğraş vererek umduğu rahata, uğraş vererek beklediği daha çok kazanca delalettir.

"Rüyada içine kedi girmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumu hakkında en sık sorulanlar

rüyada içine kedi girmesi
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Tahminen bir insan hayatının tahminen üçte birini, farklı bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Tabirlerin mesaj verici olduğu kesinlikle hatırlanmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri korkudur. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada içine kedi girmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.