Rüyada icra kağıdı

Adem Y.(31) - Çorum sordu : "iyi günler; rüyada icra kağıdı açıklar mısınız? "

Rüyada icra kağıdı, karmaşadan uzak kalacağına, eli açık kimseye, işyerinde terfiye, üne ulaşmaya, paranın kazançlı olmasına, ticari kazancı yüksek yatırım içinde bulunacağına, alın teriyle elde edilen paraya, yüksek gelire, verimli işler ile meşgul olacağına, özlemi duyulan bir kazanca, sevince erişileceğine işarettir. Ender olarak da rahatının bozulacağına, fena huylu bir yönetici eliyle fenalık görmeye, üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, maddi kayba, yalancı bir akrabaya delalettir. Bazen de rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya meşakkatle özlediği rahata, mağlubiyetten sonra elde ettiği berekete, zorlanarak ümit ettiği paraya, zahmetle birlikte ümit ettiği hünere yorulmaktadır.

"Rüyada icra kağıdı" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada icra kağıdı
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada icra kağıdı" yazısı izinsiz kopyalanamaz.