Rüyada icra müdürü olmak

Süphan T.(30) - İstanbul sordu : "Tartışmasız rakipleri arasında en kullanışlı rüya yorumu sitesi burası. rüyada icra müdürü olmak yorumlar mısınız? "

Rüyada icra müdürü olmak, mutluluk dolu günlere, sevince erişileceğine, hayali kurulan bir geleceğe, temiz ziynete, güzel uğraşlara gireceğine, kendisini sevenlerle sohbete, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, paranın bereketli olmasına, hayallerin hayata geçeceğine, duygusal külfeti bulunan kişiden kendini kurtarmaya, işte makama ulaşacağına delalettir. Ayrıca korkulanın başına gelmesine, zora düşmeye, iş nedeniyle huzursuzluğa, fena huylu bir yönetici eliyle fenalık görmeye, fenalığını gizleyen amire işarettir. Farklı düşünen rüya alimleri şöyle dediler: Görülen rüya umudunu kestikten sonra düşlediği başarıya, zorluklara göğüs gererek hak edilen daha çok kazanca, ümitsizlikten sonra umduğu toplu kazanca, sıkıntı sonrasında hak edilen toplu kazanca delalet eder.

"Rüyada icra müdürü olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada icra müdürü olmak
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, örfler, kültürler vs. pek çok parametre konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle tabirden kişinin ne şekilde etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Uyandıktan on dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada icra müdürü olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.