Rüyada iğde ağacı dikmek

Habil B.(29) - Kahramanmaraş sordu : "Bana göre rakipleri arasında en geniş rüya yorumları sitesi ruyadanegormek. rüyada iğde ağacı dikmek yorumlar mısınız? "

Rüyada iğde ağacı dikmek, cömert yöneticiye, ticari kazancı yüksek atılım gerçekleştireceğine, gelire gelecek berekete, önemli kuvvete ulaşmaya, güzel işler yapacağına, dostlarıyla gülmeye, malın bereketli olmasına, şana ulaşılacağına, maddi yükü bulunan bir kimseden uzaklaşmaya, bol gelire, huzurlu bir hayatı olacağına yorulmaktadır. Aynı zamanda parasal sıkıntıya, huzuru kaybetmeye, hoşgörüsüz bir kişiye, kedere düşmeye, ticari başarısızlığa delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan tabirciler derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle istediği toplu paraya, uğraşarak hasret duyduğu toplu mala, umudunu kestikten sonra kazandığı onura, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu galibiyete işarettir.

"Rüyada iğde ağacı dikmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada iğde ağacı dikmek
  • Bazen net olarak kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, mesajlara bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular yaşarlar.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka sonuçta rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız sima becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada iğde ağacı dikmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.