Rüyada iğde ağacı kesmek

Tolga Ş.(35) - Kars sordu : "rüyada iğde ağacı kesmek açıklar mısınız? "

Rüyada iğde ağacı kesmek, kazancın hayırlı olmasına, külfetsiz elde edilen ziynete, iyi bir kazanca, getirili yatırımlar yapacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, hayırlı işlere, dostlarla iyi geçinmeye, bol kazanca, sağlıklı hayata, refaha kavuşmaya, sevince erişileceğine yorulmaktadır. Bunlarla birlikte sağlığın bozulacağına, mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, korkuya başına gelmesine, huzurunun bozulacağına, üzüntüden kurtulamamaya işaret eder. Bir takım tabirciler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zorluklara göğüs gererek umduğu paraya, cefa çektikten sonra istediği zafere, zamanla umduğu toplu paraya, zahmetle birlikte beklediği rahata yorulur.

"Rüyada iğde ağacı kesmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizleri ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada iğde ağacı kesmek
  • Ortalama bir gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da dolaylı olarak geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyanın manasını bilmesi gerekir.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada iğde ağacı kesmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.