Rüyada iki adam öldürmek

Nur E.(20) - Diyarbakır sordu : "Fikrimce internetteki en geniş rüya yorumları sitesi burada. rüyada iki adam öldürmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada iki adam öldürmek, helal nimete, kısa zamanda alınacak iyi havadis öğrenmeye, güvende olmaya, büyük kuvvete, rızkın temiz olacağına, şöhrete erişileceğine, getirili işler yapacağına, cömert yabancıya, verimli işler gerçekleştireceğine, toplum yaşamında mutluluğa, planların hayata geçeceğine delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da sırların ortaya dökülmesine, fena niyetli bir yabancı eliyle fenalık görmeye, parasal kayba, iyi hali kaybetmeye, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya delalet eder. Farklı bir açıdan bakan rüya uzmanları şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya zorlukla istediği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu büyük güce, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği refaha, zorluklara göğüs gererek özlediği beceriye işaret eder.

"Rüyada iki adam öldürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada iki adam öldürmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya tabiri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün yaklaşık 3te 1ini, diğer bir deyişle ortalama 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya yorumlayan, kesinlikle tabirden rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada iki adam öldürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.