Rüyada iki altın bilezik görmek

Günal E.(27) - Hatay sordu : "rüyada iki altın bilezik görmek açıklar mısınız? "

Rüyada iki altın bilezik görmek, mülke gelecek artışa, getirili yatırımlar gerçekleştireceğine, kendisini sevenlerle iyi geçinmeye, mutluluğa kavuşmaya, güzel şansa, şöhrete sahip olmaya, maddi zorluklardan sıyrılmaya, sıkıntı çekmeden elde edilen paraya, hayırlı dosta, rahata, yakın zamanda duyulacak hayırlı havadise yorulur. Bazen de kıymet düşmesine, kötü huylu yabancı eliyle fenalık görmeye, iş kaynaklı geçim zorluğuna, üzüntü duymaya, sıkıntıya düşmeye delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle derler: Görülen rüya sıkıntıları aşarak kavuştuğu toplu paraya, zorlukları aşarak gözlediği mutluluğa, meşakkatle birlikte özlediği refaha, cefa ile birlikte umduğu şöhrete delalet eder.

"Rüyada iki altın bilezik görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı hakkında en çok merak edilenler

rüyada iki altın bilezik görmek
  • Ortalama gece boyunca iki saate yakın rüya görülür.
  • Belirli bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. bir çok faktör üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada iki altın bilezik görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.