Rüyada iki tabanca görmek

Süleyman Ç.(40) - Ordu sordu : "rüyada iki tabanca görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada iki tabanca görmek, gelirin hayırlı olmasına, zahmetsiz kazanılan ganimete, arkadaşlarıyla gülmeye, huzura ermeye, ticari kazancı yüksek girişimler gerçekleştireceğine, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, beklentilerin hayata geçeceğine, manevi yükü bulunan tanımadığı bir kişiden kendini kurtarmaya, iyi bir kazanca, toplum yaşamında feraha, uzun ömre delalettir. Olumsuz yorum olarak sıkıntıya düşmeye, sıkıntı verici bir durumla karşılaşılacağına, üzüntüden sıyrılamamaya, hilekar yabancıya, üzüntü duymaya delalet eder. Bazı rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya yenilgiden sonra gözlediği başarıya, meşakkatle kavuştuğu temiz kazanca, zamanla gözlediği berekete, zorlukları aşarak kavuştuğu itibarlı mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada iki tabanca görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada iki tabanca görmek
  • Rüya diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada iki tabanca görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.