Rüyada ikiz bebeğe hamile kalmak

Serol A.(44) - İstanbul sordu : "Açık ara rakipleri arasında en geniş rüya tabiri internet sitesi burası. rüyada ikiz bebeğe hamile kalmak açıklar mısınız? "

Rüyada ikiz bebeğe hamile kalmak, fakirlikten uzak durmaya, sevince ermeye, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, yakın zamanda alınacak memnun edici havadise, iyi bir geleceğe, güzel işler yapacağına, hayallerin hayata geçeceğine, mutlu yarınlara, şana erişmeye, işyerinde terfiye, mutluluğu bulmaya işaret eder. Aynı zamanda sağlığın yitirileceğine, saklanansırların ortaya çıkmasına, karışık bir problemle karşılaşılacağına, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, korkuya olmasına delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar derler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıyla gözlediği toplu paraya, meşakkatle birlikte kavuştuğu saygınlığa, zorluklara göğüs gererek beklediği saygınlığa, umudunu yitirdikten sonra kazandığı rahata delalet eder.

"Rüyada ikiz bebeğe hamile kalmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada ikiz bebeğe hamile kalmak
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Düş denilen şey, uykuda yaşanan garip hallerdir
  • Rüya yorumcusu, kati suretle yorumdan rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ikiz bebeğe hamile kalmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.