Rüyada ilişkiye giren

Ayşe G.(37) - Gaziantep sordu : "rüyada ilişkiye giren yorumlar mısınız? "

Rüyada ilişkiye giren, yakın zamanda alınacak mutlu edici havadise, karlı girişimler gerçekleştireceğine, imrenilen kuvvet sahibi olmaya, finansal külfeti bulunan birinden uzak durmaya, güzel kısmete, verimli işler yapacağına, görgülü genç yabancıya, yetenekli bir kimseye, vefalı akrabaya, ettiği yeminini yerine getirmeye, cömert yabancıya işaret eder. Kimi zaman da kötülük görmeye, cahil bir tanıdığa, hoşnutsuz bir duruma gelmeye, sırların meydana çıkmasına, kötü huylu bir yabancı tarafından fenalık görmeye yorulmaktadır. Bazen de ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı haysiyete, cefa ile birlikte hak edilen zafere, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği zafere, başarısızlıktan sonra hasret duyduğu berekete yorulur.

"Rüyada ilişkiye giren" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada ilişkiye giren
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, işaretlere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle tabirden rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sorunlara neden olacak yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Yaklaşık bir kişinin yaşamının tahmini üçte birini, başka bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Ortalama gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ilişkiye giren" yazısı izinsiz kopyalanamaz.