Rüyada ilişkiye girmek görmek

Süleyman Ş.(30) - İzmir sordu : "İki gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada ilişkiye girmek görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada ilişkiye girmek görmek, getirili girişimler gerçekleştireceğine, samimi genç yabancıya, eşiyle birlikte yaşamaya, büyük mertebeye gelineceğine, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca, maddi külfeti bulunan insandan yakasını kurtarmaya, huzura, sağlığa, fakirlikten kurtulmaya, hünerli bir kişiye, alın teriyle elde edilen nimete yorulmaktadır. Ayrıca ticari zarara, can sıkıcı bir hale gelmeye, huzuru yitirmeye, mutsuz edici bir olayla yüzleşileceğine, ferahının kaçacağına yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği zenginliğe, bir kişiden yardım isteyerek umduğu nimete, zahmetle birlikte hak ettiği zafere, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu şöhrete işarettir.

"Rüyada ilişkiye girmek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada ilişkiye girmek görmek
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Denek hayvanları kullanılarak gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Bazı zaman açıkça bazen de üstü kapalı biçimde gelecekte mesajlar alınır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ilişkiye girmek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.