Rüyada ilişkiye girmek ve kan görmek

Gamze R.(35) - Burdur sordu : "İyi sabahlar. Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler web sitenizde bulunabiliyor ama rüyada ilişkiye girmek ve kan görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada ilişkiye girmek ve kan görmek, hayırlı işler yapacağına, sakin bir hayat sürdüreceğine, bol berekete, bol talihe, toplum yaşamında mutluluğa, işte makama yükseleceğine, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, verdiği söze sadık kalacağına, duygusal yükü bulunan insandan yakasını kurtarmaya, eli açık tanıdığa, gıpta ile bakılan güce ulaşmaya işaret eder. Nadiren de kötü huylu bir akraba eliyle fenalık görmeye, saklanansırların ortaya dökülmesine, kıymet yitirmeye, eğitimsiz bir kimseye, huzurunun kaçacağına delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak beklediği toplu mala, zahmet çekerek elde ettiği hünere, zorlukla birlikte hasret duyduğu mala, zorlukları aşarak hak edilen mevkiye işaret eder.

"Rüyada ilişkiye girmek ve kan görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada ilişkiye girmek ve kan görmek
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Rüya yorumcusunun kati suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ilişkiye girmek ve kan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.