Rüyada ilk eşini görmek

Muharrem K.(33) - Gaziantep sordu : "İyi sabahlar, Bulamadığım neredeyse tüm yorumlar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada ilk eşini görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada ilk eşini görmek, zorluk çekmeden kazanılan mala, emniyetli olmaya, hünerli bir kişiye, devlette mertebeye ulaşacağına, alın teriyle elde edilen servete, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, bol kazanca, merhametli evlada, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, gönül ilişkilerinde mutluluğa, yeminin tutulacağına yorulmaktadır. Olumsuz anlamda ticari sıkıntıya, sıkıntıdan kurtulamamaya, sıkıntılı yaşama, kedere düşmeye, kötü huylu bir kişi eliyle zarar görmeye delalet eder. Bazı durumlar için de ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya uğraşlarının sonunda elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, verdiği uğraşların sonunda düşlediği toplu mala, cefa çektikten sonra ulaştığı büyük güce, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu sevince işarettir.

"Rüyada ilk eşini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada ilk eşini görmek
  • Tahminen bir bireyin hayatının tahmini üçte birini, başka bir deyişle ortalama 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen garip durumlardır
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya Yorumu yapan şahsın tüm geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, kültürler vb. bir çok etken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ilk eşini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.