Rüyada ince hastalığa yakalanmak

İlda K.(38) - Hatay sordu : "rüyada ince hastalığa yakalanmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ince hastalığa yakalanmak, bir kaç gün içinde alınacak iyi havadis öğrenmeye, sevince ermeye, mülke gelecek berekete, sevdikleriyle yaşamaya, refah dolu zamanlara, yetenekli bir insana, iyi bir kazanca, düşkünlükten kurtulmaya, getirili girişim gerçekleştireceğine, verimli işler gerçekleştireceğine, hayallerin yerine geleceğine işaret eder. Bir diğer yoruma göre de ticari problemlere, fenalığını göstermeyen kişiye, sağlığın bozulacağına, korkulanın olmasına, değer yitirmeye delalet eder. Bazı durumlar için de rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların sonunda özlediği mala, zamanla ulaştığı feraha, cefa çektikten sonra hak edilen zenginliğe, yenilgiden sonra hayalini kurduğu beceriye delalet eder.

"Rüyada ince hastalığa yakalanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada ince hastalığa yakalanmak
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi pek çok değişken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Tahminen bir insan ömrünün yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda tüketir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ince hastalığa yakalanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.