Rüyada ingilizce yazılar görmek

Hasan Ö.(44) - Bursa sordu : "rüyada ingilizce yazılar görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada ingilizce yazılar görmek, arzuların gerçekleşeceğine, maddi zorluklardan sıyrılmaya, güzel gelire, iyi bir kazanca, tez zamanda alınacak müjdeli değişimlere, kazançlı işler gerçekleştireceğine, paranın temiz olmasına, sevecen orta yaşlı yabancıya, ilişkisinin iyi gittiğine, yetenekli bir kimseye, sözüne sadık duracağına delalettir. Ender olarak da sıkıntıya hayata, fakirliğe, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, içinden çıkılması zor bir sorunla yüzyüze gelineceğine, hilekar bir kimseye işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği refaha, cefa çekerek hak ettiği müjdeye, sıkıntıyla ümit ettiği feraha, yenilgiden sonra kazandığı feraha delalet eder.

"Rüyada ingilizce yazılar görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizleri ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada ingilizce yazılar görmek
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düş denilen olgu, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok etken konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada ingilizce yazılar görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.