Rüyada insan kafa kesmek

Ayşegül F.(47) - Adana sordu : "İki gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada insan kafa kesmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada insan kafa kesmek, sözlerin yerine getirileceğine, servete, mala gelecek fazlalığa, sevenleriyle mutlu olmaya, kısa zamanda alınacak mutlu edici gelişmelere, bonkör adama, şana sahip olmaya, sağlıklı yaşamaya, iyi bir kazanca, getirisi yüksek işler yapacağına, hayırlı uğraşlara gireceğine işaret eder. Nadiren de kötü bir durumla yüzleşileceğine, karışık bir olayla yüzleşileceğine, yalancı bir tanıdığa, sıkıntıya yaşama, hoşnutsuz vaziyete düşmeye yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu kaybettikten sonra düşlediği sevince, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği zafere, sıkıntılarının sonunda ümit ettiği beceriye, zorlukla hasret duyduğu hayra işaret eder.

"Rüyada insan kafa kesmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamı ile alakalı merak edilenler

rüyada insan kafa kesmek
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekte haberler alınır.
  • Yaklaşık bir insanın hayatının tahmini üçte birini, diğer bir yorumla tahmini 75 yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Ortalama gece boyunca iki saate yakın rüya görürüz.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda yaşanan belirsiz durumlardır
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuçta kişinin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sorunlara yol açacak yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada insan kafa kesmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.