Rüyada insan kılığına girmiş şeytan görmek

Yüksel A.(44) - İzmir sordu : "rüyada insan kılığına girmiş şeytan görmek açıklar mısınız? "

Rüyada insan kılığına girmiş şeytan görmek, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, güvende kalmaya, yüksek ticari kazançlara, isteklerin hayata geçeceğine, manevi yükü olan kişiden uzaklaşmaya, varlıklı akrabaya, sevince, becerikli bir insana, getirili girişim yapacağına, ferahlığa, imrenilen kuvvete ulaşmaya yorulur. Aynı zamanda saklanansırların meydana çıkacağına, yalancı yöneticiye, ticari kayba, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, merhametsiz bir amire yorulur. Bazı ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntılarının sonunda umduğu hünere, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı rahata, zorlanarak hak edilen az olan kazancının artacağına, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği daha iyi kazanca yorulmaktadır.

Düşlerinizin analizi hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada insan kılığına girmiş şeytan görmek
  • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuç olarak rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumunun mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Bir çok hayvan üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada insan kılığına girmiş şeytan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.