Rüyada insanın balığa dönüşmesi

Ergül A.(41) - Balıkesir sordu : "Selam. ruyadanegormek.comu bir kaç yıldır dikkatle takip ediyorum. rüyada insanın balığa dönüşmesi açıklar mısınız? "

Rüyada insanın balığa dönüşmesi, eşiyle birlikte mutlu olmaya, huzura ermeye, mutluluğa ermeye, maddiyata gelecek berekete, kazançlı atılım yapacağına, kuvvete ulaşmaya, sağlıklı hayata, hayali kurulan bir mutluluğa, vefalı dosta, şana kavuşmaya, bir kaç hafta içinde duyulacak memnun edici havadis öğrenmeye işarettir. Bazen de karışık bir problemle karşılaşılacağına, huzurunun kaçacağına, sıkıntıya hayata, ticari problemlere, fesat bir yabancıya işarettir. Bazı rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Bu rüya zorlukla hak edilen zafere, yenilgiden sonra hak edilen beceriye, zahmetle elde ettiği ticari kazanca, sıkıntı sonrasında umduğu daha iyi bir hayata işarettir.

"Rüyada insanın balığa dönüşmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada insanın balığa dönüşmesi
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekir.
  • Gözleri gören insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Bilmediğimiz şehirlerin, yabancı kimselerin isimlerini söyler.
  • Hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuçta rüya görenin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara yol açacak yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Ortalama olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada insanın balığa dönüşmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.