Rüyada insanın köpeğe dönüşmesi

Emine Z.(28) - İstanbul sordu : "Selamun aleyküm. rüyada insanın köpeğe dönüşmesi açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada insanın köpeğe dönüşmesi, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, finansal yükü olan akrabadan uzaklaşılacağına, huzura kavuşmaya, karmaşadan uzak yaşayacağına, şana erişileceğine, zengin kadına, aşk hayatının yolunda olduğuna, refah dolu zamanlara, güvenli olmaya, mutluluğa kavuşmaya, özlemi duyulan bir mutluluğa yorulur. Kimi zaman da sağlığın tehlike altında olduğuna, sırların açığa çıkmasına, kötü huylu tanıdık tarafından zarar görmeye, parasal sıkıntıya, düşmanlık görülmesine yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya alimleri şöyle derler: Bu zahmet çekerek ümit ettiği büyük güce, yardım alarak hayalini kurduğu galibiyete, zamanla ulaştığı şöhrete , zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu mevkiye delalettir.

"Rüyada insanın köpeğe dönüşmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada insanın köpeğe dönüşmesi
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada insanın köpeğe dönüşmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.