Rüyada insanların değiştiğini görmek

Evrem K.(42) - Batman sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada insanların değiştiğini görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada insanların değiştiğini görmek, ilişkisinin iyi gittiğine, düşkünlükten sıyrılmaya, sağlıklı bir ömre, ulaşılan güce, yüksek şansa, rahatlığa, emniyette olmaya, maddi külfeti olan tanıdığından uzaklaşmaya, yağmura, merhametli eşe, imrenilen bir geleceğe yorulmaktadır. Olumsuz anlamda üzüntü duymaya, çözümü karmaşık bir sorunla karşılaşılacağına, düşmanlığını gizleyen tanıdığa, ticari kayba, hilekar yöneticiye yorulmaktadır. Kimi zaman da rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında umduğu şöhrete , mağlubiyetten sonra kazandığı mevkiye, çektiği zorlukların sonunda istediği hünere, uğraşarak kazandığı az olan kazancının artacağına yorulur.

"Rüyada insanların değiştiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile ilgili bilinmeyenler

rüyada insanların değiştiğini görmek
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Yaklaşık bir insan yaşamının yaklaşık üçte birini, diğer bir yorumla yaklaşık 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uykuda tüketir.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada insanların değiştiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.