Rüyada ip merdiven çıkmak

Aksin O.(39) - Ankara sordu : "iyi sabahlar; rüyada ip merdiven çıkmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ip merdiven çıkmak, güvenli hissetmeye, sağlığa, hüner sahibi bir kimseye, getirili işler yapacağına, özlemi duyulan bir ilişkiye, kısa zamanda duyulacak iyi havadis öğrenmeye, sevdikleriyle eğlenmeye, zahmetsiz kazanılan ziynete, aşk hayatının iyi gittiğine, getirisi yüksek işler yapacağına, helal nimete işarettir. Olumsuz anlamda zulüm görülmesine, düşmanlığını gizleyen düşmana, cimri bir yabancıya, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına, ticaret sebebiyle sıkıntıya yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler: Bu rüya zorlukların ardından hak ettiği toplu kazanca, sıkıntıyla ümit ettiği toplu kazanca, cefa çekerek kazandığı müjdeye, cefa çekerek kavuştuğu huzura delalet eder.

"Rüyada ip merdiven çıkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile ilgili en çok merak edilenler

rüyada ip merdiven çıkmak
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Yaklaşık bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada ip merdiven çıkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.