Rüyada iri gözlü kadın görmek

Özlem N.(44) - Kayseri sordu : "rüyada iri gözlü kadın görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada iri gözlü kadın görmek, yetenek sahibi bir kişiye, alın teriyle elde edilen ziynete, sevenleriyle muhabbete, aşk hayatında tatmine, imrenilen bir ilişkiye, yüksek şansa, kazançlı yarınlara, sağlıklı bir ömre, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, memuriyette mertebeye yükseleceğine, güvende kalmaya delalettir. Ayrıca sevimsiz bir hale gelmeye, korkulanın olmasına, huzuru kaybetmeye, kötü niyetli kimse tarafından fenalık görmeye, karışık bir sorunla yüzleşileceğine işarettir. Bazı rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Bu rüya mağlubiyetten sonra düşlediği toplu paraya, zorlukları aşarak kavuştuğu onura, yardım alarak hasret duyduğu güce, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği rahatlığa işaret eder.

"Rüyada iri gözlü kadın görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada iri gözlü kadın görmek
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya tabirleri konusunda acele edilmemelidir.
  • Zihnimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya, devasa ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada iri gözlü kadın görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.