Rüyada iri gözlü kedi görmek

Eren Y.(23) - İstanbul sordu : "Birkaç gece önce sorduğum rüyayı gördüm. rüyada iri gözlü kedi görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada iri gözlü kedi görmek, güvenli olmaya, şöhrete kavuşmaya, sevineceğine, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, beceri sahibi bir insana, duygusal külfeti bulunan tanıdığından kurtulmaya, rahatlamaya, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca, isteklerin hayata geçeceğine, yüksek gelire, vefalı çocuğa delalet eder. Bazen de ticaret nedeniyle huzursuzluğa, fenalığını göstermeyen insana, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, hilekar insana, ferahının bozulacağına delalet eder. Farklı düşünen rüya uzmanları şöyle dediler: Bu zorlukların ardından kavuştuğu saygınlığa, meşakkatle elde ettiği ferahlığa, uğraşlarının sonunda beklediği şerefe, sıkıntılarının sonunda istediği onura yorulur.

"Rüyada iri gözlü kedi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi ile ilgili bilinmeyenler

rüyada iri gözlü kedi görmek
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
  • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. bir çok parametre üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Bazen açık olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler görülür.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada iri gözlü kedi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.