Rüyada iri siyah köpek görmek

Yaşar B.(45) - Ankara sordu : "rüyada iri siyah köpek görmek açıklar mısınız? "

Rüyada iri siyah köpek görmek, hayırlı işler ile meşgul olacağına, sosyal yaşamda feraha, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, hüner sahibi bir kişiye, sevince erişileceğine, merhametli çocuğa, yüksek talihe, malın temiz olacağına, rahata, mutluluğa kavuşmaya, sağlıklı yaşamaya işaret eder. Nadiren de kötü huylu amir eliyle fenalık görmeye, muhtaç duruma düşmeye, sıkıntıya yaşantıya, korkulanın gerçekleşmesine, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak hak ettiği zenginliğe, zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği büyük güce, zahmetlerinin meyvesini alarak elde ettiği daha iyi kazanca, cefa çekerek hak ettiği onura yorulur.

"Rüyada iri siyah köpek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri hakkında merak ettikleriniz

rüyada iri siyah köpek görmek
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle sonuç olarak rüya sahibinin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada iri siyah köpek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.