Rüyada iş arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmek

Melek O.(44) - Bolu sordu : "rüyada iş arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada iş arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmek, içten davranan yaşlı akrabaya, alın teriyle kazanılan mala, duygusal yükü bulunan akrabadan yakasını kurtarmaya, iyi geleceğe, verdiği söze bağlı durulacağına, arzuların yerine geleceğine, becerikli bir kimseye, sevinmeye, emniyetli yaşamaya, istenilen bir birlikteliğe, güzel şansa işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da istenmeyen bir olayla yüzyüze gelineceğine, düşmanlıktan emin olmaya, üzülmeye, ticaret nedeniyle sıkıntıya, dara düşmeye delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler dediler ki: Bu uzun süren çabaların sonunda gözlediği iyiliğe, zorlukların sonrasında özlediği kazanca, umudunu kestikten sonra hasret duyduğu rahatlığa, meşakkatle birlikte umduğu hayra yorulmaktadır.

"Rüyada iş arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması konusunda bilmedikleriniz

rüyada iş arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmek
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, göstergelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumu yapılırken acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada iş arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.