Rüyada iş arkadaşıyla ilişkiye girmek

Serkan S.(42) - İstanbul sordu : "rüyada iş arkadaşıyla ilişkiye girmek yorumlar mısınız? "

Rüyada iş arkadaşıyla ilişkiye girmek, sorunlardan uzak yaşayacağına, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, alın teriyle elde edilen ziynete, sevecen orta yaşlı akrabaya, zorluk çekmeden kazanılan mülke, üne sahip olunacağına, verdiği söze bağlı kalınacağına, huzura, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli haber duymaya, istenilen bir ilişkiye, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya işarettir. Aynı zamanda iyi hali kaybetmeye, düşmanlığını göstermeyen tanıdığa, sıhhatin yitirileceğine, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, düşmanlıktan emin olmaya delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Bu verdiği uğraşların sonunda beklediği temiz kazanca, sıkıntıya düşerek ümit ettiği mutluluğa, umudunu yitirdikten sonra istediği şerefe, zorlanarak ulaştığı ticari kazanca yorulur.

"Rüyada iş arkadaşıyla ilişkiye girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması hakkında bilinmeyenler

rüyada iş arkadaşıyla ilişkiye girmek
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada iş arkadaşıyla ilişkiye girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.