Rüyada iş veren

Jak T.(29) - İzmir sordu : "rüyada iş veren açıklayabilir misiniz? "

Rüyada iş veren, şana sahip olmaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, paranın kazançlı olmasına, fakirlikten iyi duruma geçmeye, salih akrabaya, parasal yükü bulunan tanımadığı bir kişiden yakasını kurtarmaya, hayırlı uğraşlara, sağlıklı yaşamaya, becerili bir insana, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, sevince kavuşmaya delalet eder. Bir diğer yoruma göre de zulüm görülmesine, zorluğa düşmeye, üzüntüden kurtulamamaya, fena niyetli tanıdık tarafından zarar görmeye, hilekar amire yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya sıkıntılarının sonunda kavuştuğu ganimete, uğraş vererek hak edilen rahata, zorlukla birlikte elde ettiği mala, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen toplu paraya işarettir.

"Rüyada iş veren" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları konusunda en çok merak edilenler

rüyada iş veren
  • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka yorumdan kişinin hangi derecede etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sorunlara sebep olabilecek tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada iş veren" yazısı izinsiz kopyalanamaz.